Negalėdami likti abejingi vaikų teisių klausimui raginame šeimas, kurios yra patyrusios institucinį smurtą vaiko teisių užtikrinimo srityje, pasidalinti savo istorija su mumis. Istorija gali būti anoniminė arba atskleidžianti konkrečių asmenų vardus ir pavardes. Esant poreikiui bus suteikta pirminė nemokama teisinė konsultacija, procesinių dokumentų teisinis įvertinimas. Konkretūs atvejai padėtų raginti valdžios institucijas taisyti vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą ir imtis skubių veiksmų vaiko teisių srityje.

Informaciją galima siusti el. paštu vaikai@mususeima.lt arba skambinti telefonu 8 673 77345.

Galinčius ir norinčius paremti šeimas, nukentėjusias vaiko teisių užtikrinimo srityje, kviečiame pinigėlius pervesti į specialiai šiam tikslui atidarytą NŠTA sąskaitą. Šios sąskaitos lėšos bus panaudotos šeimoms, patiriančioms institucinį smurtą dėl vaikų, taip pat teisinei ir psichologinei pagalbai šeimoms finansuoti. Nuo praeitų metų rudens su NŠTA bendradarbiaujantys teisininkai jau suteikė kvalifikuotą teisinę pagalbą beveik dvidešimčiai šeimų. Paramos prašome dėl to, kad galėtume toliau teikti pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

Sąskaitos nr.:
Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija
LT83 7300 0101 5670 4972.

Asociacijai taip pat galite paskirti savo 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio užpildydami FR0512 formą EDS sistemoje arba parašyti mus el. paštu info@mususeima.lt, o mes atsiųsime Jums popierinę formą užpildymui. Gautas lėšas naudosime pagalbai nukentėjusioms šeimoms teikti.