Organizacijos duomenys

PavadinimasVšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“
AdresasŽemaitės g. 71, Šiauliai
Juridinio a. k. 302779592
VadovasRegina Zabielienė
Kontaktinis asmuo/asmenysRegina Zabielienė
Interneto psl.https://seimunamai.lt/

Apie organizaciją

2012 m. gegužės 10 d. labdaros ir paramos fondas „Vilties kalnas“ įsteigė VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“. LPF „Vilties kalnas“ globoja šeimas, kuriose nors vienas iš tėvų arba abu tėvai yra augę globos namuose, o sulaukę pilnametystės yra sukūrę savo šeimas ir augina vaikus. Fondas nuo 2005 m. savanoriškais pagrindais dirba pagal projektą „Globokime vaikus, padėdami šeimai“. 2008 m. buvo įkurta „Atsakingos tėvystės ugdymo mokyklėlė“. Nuo pat įsikūrimo Fondas turėjo viziją ir idėją įkurti Šiauliuose įstaigą, kurioje būtų teikiamos stacionarios globos paslaugos mamoms su kūdikiais.

„Motinos Teresės šeimų namai“ tęsia pradėtus Fondo darbus: padeda krizinės motinystės atvejais, globoja pavienius asmenis bei šeimas, kuriose nors vienas iš tėvų arba abu tėvai yra augę globos namuose, turi negalią, priklauso socialinės rizikos grupei, gauna mažas pajamas. „Atsakingos tėvystės ugdymo mokyklėlės“ bendruomenės šeimos renkasi į susitikimus, vyksta tėvystės, buities įgūdžių, kompiuterinio raštingumo mokymai, žalingų įpročių prevencija, psichologo bei soc. darbuotojo konsultacijos, užsiėmimai su vaikais, edukacinė veikla.

Organizacija vykdo projektus: „Atsakingos tėvystės ugdymo mokyklėlė“, Socialinės reabilitacijos paslaugos neįgaliesiems bendruomenėje, krizinės motinystės atvejais apgyvendinimo ir laikinos priežiūros paslaugos, Vaikų dienos centras „Aš ir draugai“.

Veiklos mastas

Savivaldybės teritorijoje.

Ar ieškote savanorių?

Taip.

Naujausi įrašai